| DeNySoOk a întrebat:

Hi everyone...peste cateva zile imi sarbatoresc ziua de nastere si nu am nici o idee cum ne-am putea distra. Eu implinesc 14 ani, ma gandeam ca poate stiiti voi niste chestii de facut...astept idei!

1 răspuns:
| blahblahblah_4207 a răspuns:

Pai puteti face o multime de chestii. La ziua mea cand am implinit 11 ani, doamne ce nebunie a fost! big grin Mi-am facut ziua acasa si din intamplare eram 3 fete si 3 baieti. Ne-am dus in mansarda mea si ne jucam adevar sau provocare, saream, alergam, chestii din asteahappy Si mai tarziu ne-a venit ideea sa jucam "Intalnire pe intuneric" laughing cum era o emisiune pe atunci. Am stins luminile si era foarte intuneric. Stateam cu ochii inchisi si fetele stateu intr-un rand, baietii in altul, fata in fata si fiecare ne alegeam cate unul cu ochii inchisi fara sa stim cine eralaughing A fost suuuperlaughing.
Sper ca te-am ajutat!