| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

In curand va veni ziua mea... Vor fi cativa copii de vreo 12-13 ani. Ce jocuri am putea juca? Sa nu fie de copii mici de exemplu scaune muzicale, mata rolling on the floor sau mai stiu eu. Dar atat jocuri de exterior cat si pentru interior. La cele mai multe idei de jocuri dau fundita tongue

2 răspunsuri:
| Marijuana187 a răspuns:

"mata"?rolling on the floor...Ownedlaughinglaughing.jucati poker pe dezbracateahee hee. daca sunt fete vin si eu.sunt bun la pokerhee hee.

| timiHash a răspuns:

Uitati-va la filme pentru adulti laughing sau vorba lui "MARIA" poker smug

Întrebări recente