| allemyl a întrebat:

in curand o sa fie ziua mea, fac 12 ani si nu stiu ce "planuri" o sa am cand mi o serbez! Ma ajutati si pe mine cu ni ste idei?(de ex.:niste jocuri pe care le'am putea juca dar nu de gradinita, de ce nu si niste muzica..sau orice altceva)

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Va puteti juca
Invarte sticla, Adevar sau provocare...Cat despre muzica, ascultati Kiss Fm, Pro Fm happy

| XatomisX a răspuns:

Eu fac 17 ani si ma duc cu cativa prieteni in oras fac cinste happy lol cate vrei tu laughing nu te multumesti cu putin

| BellaKiოNana a răspuns:

Adevar sau provocare, o sticluta si la cine cade sa sarute pe celalt care i-a cazut partea cealalta a sticlei. cred ca va fi distractiv, poti sai intrebi si pe ei vreun joc care le place laughing

| Bєshka a răspuns:

*aqua parca:umpleti niste sticle cu apa si va stropiti

*sticluta cu otrava

*adevar sau provocare

*flori fete si baieti

*telefonul fara fir

*ascunzi un lucru si ceilalti trebuie sa-l gaseasca

iti dau si muzica dar nu stiu decare preferi tu.

| RenzoRomano a răspuns:

Daa jucati boltzrolling on the floor

| Un4m3d a răspuns:

Ai putea sa joki adevar sau provocare sau faci feste oamenilor batrani (daca esti de la tara) sau asculta Kiss Fm