| Amykka a întrebat:

In` primul` rand` vreau` sa` va` urez` un` Craciun` Fericit`!

Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Bună.
În primul rând şi noi îţi urăm un Crăciun relaxant, călduros şi iubitor.
'' Crăciunul...
Crăciunul trebuie să existe în familile tuturor românilor, iar şi în cele ale chinezilor, nu contează!
Crăciunul este o sărbătoare internaţională, care trebuie sărbătorită cu mult, mult drag şi iubire.
Fie ca Domnul Iisus Hristos să aibă timp să treacă pe la fiecare familie şi să strecoare iubirea,fericirea şi sănătatea de care oamenii au nevoie pentru a ajunge la demnitatea de oameni ai lui Dumnezeu.
Bucuriile? Bucuriile vin din suflet, bucuriile nu trebuie să vină cu tona, nu contează cantitatea şi calitatea bucuriilor.
Fie ca Moş Crăciun să vină încărcat cu daruri pentru toţi copiii cuminţi şi ca Ronald să îi întâmpine pe copii cu multă veselie. ''
Asta este scrisoarea mea! E bună, nu e, e scrisă din suflet şi sper să-ţi placă.
Crăciun Fericit!

| Amykka explică (pentru Négatif):

E` chiar` foarte` draguta`...
E` superba`defaptt` happy
multumeSc` ca` m`ai` ajutatttt`

3 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca ghilimelele pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "`", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

| Amykka explică:

N` a postat toata intrebarea;((.
Vreau o urare scrisa de voi`, nu luata de pe net~:X
Cea mai frumoasa, funda!love struck
. rapiddd.blushing