| emaYemma a întrebat:

In seara asta vine o prietena sa doarma la mine ( ea are 10 ani iar eu 14). Ce am putea face?

3 răspunsuri:
| LovellyAngel a răspuns:

Puteti sa va jucati jocuri gen Monopoly, ii poti da sa completeze un oracol de-al tau, daca ai, puteti citi reviste impreuna etc... Funda?

| Motanul239 a răspuns:

Filme horror cum sunt
-The Eye
-Intamplarea
-Femeia in negru
-A doua casa pe stanga
-Mirors I si II
sau va uitati la chestii haioase pe you tube, bataie cu perne, spuneti glume, schimb de secrete, etc.
Ma gandesc ca esti fata desteapta si mai gasesti tu ceva.
Distractie placuta!

| emaYemma explică:

Da' cand vrei sa ma trezesc? Noaptea? Daca nu stii ce sa spui mai bine nu mai spui nimic! I don't want to see straight face worried