| Arrr a întrebat:

Cea mai buna prietena a mea vine sa doarma la mine, si nu am nicio idee, ce putem face?
Funda! :*

8 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

laughing orice. dulciuri, barfa, filme, popcorn, muzica... experimentati cu machiajul daca va place asa ceva, faceti poze...

| Arrr explică (pentru SunnyDay88):

Eu mereu sunt plina de idei bune, dar cand trebuie sa am idei bune, nu am niciunalaughing)

| gazza01 a răspuns:

Facetzi tot ce le place fetelor sa faca: un film bun, mancatzi ceva, vorbitzi, faceti farse la telefon, ascultatzi muzica, dansatzi...

| 999bianca a răspuns:

Eu cu cea mai buna prietena cand dormim una la alta. mereu vorbim de baieti, ne manchem, facem poze, ne batem cu pernele, ascultam muzica, mancam foarte multe dulciuri, dansam, ne prostim si cel mai important radem cu gura pana la urechi..Bafta!

| Arrr explică (pentru 999bianca):

MUltumesc frumos!:X

| 999bianca a răspuns (pentru Arrr):

Nu ai pentru ce. Distractie!

| Gabriela1313 a răspuns:

Uitativa la un film de groaza. Luati potcorn, reviste ..etc

| AlynussaAly a răspuns:

Poi sunt multe lucruri pe care le puteti face pentru a va distra cum ar fi sa facetii farse, bataie cu perne etc.