| dailydaisy07 a întrebat:

In serialul inuyasha ce se va intampla cand kagome si inuyasha vor avea giuvaerul sacru intreg? vor ramane impreuna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap si chiar se vor casatori in noaptea cand inuyasha va fi om

5 răspunsuri:
| claudytzu a răspuns:

Te uiti la prostia aialaughing? Acum pe bune, chiar nu stiu...

| llKagllKagome99 a răspuns (pentru claudytzu):

Ca sa nu iti spun ceva URAT! Sper informarea ta nu e urat ^.^

| llKagllKagome99 a răspuns:

Pai, Kagome ramene blocata in intuneric timp de 3 zile apoi vine Inuyasha iar Kagome isi pune dorinta ca Shikon no Tama sa dispara pentru totdeauna. Apoi Kago este dusa in lumea ei Inu in a lui si stau despartit 3 ani. Dupa Kagome merge din nou in lumea lui si se logodesc ^.^

| andra_8686 a răspuns:

Aia nu e o porcarie e cel mai are desen animat.da si yoo am o intrebare ce se va intampla cu kikyo? va muri?

| llKagllKagome99 a răspuns (pentru andra_8686):

Da, Kikyo va muri in episodul 9 din Inuyasha Final Act ^.^