| Xonia a întrebat:

In ultimele zile sunt tot timpul obosita
Noaptea dorm destul, 8 ore si ceva pe noapte
Acelasi program de cateva luni, dar in ultima saptamana am fost foarte obosita, si acum am un somn... dar trebuie sa invat pentru tezacrying
care sa fie motivul?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Irina117 a răspuns:

Stresul si plictiseala
adica te-ai plicisit de scoala
si esti sesata pentru ziua ce a urma la scoala

stiu
asa fac si eustraight face

Pai...cred ca am sa-ti raspund cu o intrebare:Tu dormi intre orele 22:00 si 4:00?, pentru ca atunci se fixeaza anumite chestii si tot atunci somnul se face cel mai binewinking

| monique a răspuns:

Stresul e motivul, si uneori presiunea atmosferica. Niste ciocolata de casa si o plimbare de 1 ora pe afara si un pic de ambitie (gandeste-te ca dupa vine vacanta, vrei sa te scapi cu bine de ele, nu?) ar trebui sa amelioreze simptomele.Bafta!

| Anutzu14 a răspuns:

Lafel sunt si eu...s.ar putea sa fie din cauza tezelor si a faptului ca trebuie sa invatam mai mult in aceasta perioada si ca deja apare oboseala si dorul de vacantasad