| codrincodrin a întrebat:

In ziua de azi toti intra pe internet. tu cum iti petreci timpul pe internet?
Cel mai interesant raspuns primeste funda.

5 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Pai stau pe Facebook, joc biliard, joc table, mai intru pe ask.fm din cand in cand, pe TPU, pe Brainly, citesc presa (uneori). Ma mai uit la filme, meciuri de fotbal, si cand am nevoie scot informatii pentru scoala. Cam astea.

| SweetMinion a răspuns:

Eu una folosesc internetul pentru a citii cartii.Seara,youtube-ul imi este la dispozitie, pentru a asculta muzica sau pentru a urmarii documentare(pentru scoala).Mai sunt rarele momente cand intru pe facebook(o ora pe saptamana), cateva ore pe TPU daca am timp, o ora pe Rise of Mythos.Dar in principal folosesc internetul doar pentru citit si ascultat muzica.

| AlexL28 a răspuns:

De fiecare data cand deschid laptop-ul intru in Chrome si deschid vreo 6-7 pagini printre care TPU, Google+, Inbox, GSMArena, YouTube, PlayMusic)
Cam asta fac eu pe net, in genereal invat si ma tin la curent cu noile tehnologii si ascult muzica(De cand cu Play Music e o placere sa stiu ca o fac legal) si DA, nu folosesc Facebook.

| OvidiuDrg a răspuns:

Cea mai mare parte a timpului alocat internetului,o petrec pe Facebook,vorbind cu prietenii si pe YouTobe,ascultand muzica (concomitent).
Atunci cand ma plictisesc de Facebook,mai intru pe SA:MP,unde detin un server, dar nu petrec mult timp.
Si cam atat happy astazi, fiind o zi mai speciala imi petrec timpul pe TPU, ajutand oamenii.
Nu e prea interesant, dar cred ca acesta va ramane singurul raspuns. Fundita? happy

| готика a răspuns:

Da e bine sa stai afara sau sa citesti ceva dar eu iubesc internetul(nasol)