| LarisaAndreea a întrebat:

De ce baietii din ziua de azi sunt obsedati de jocul,, Metin"?
Cel mai interesant raspuns primeste FunDitzZawinking

Răspuns Câştigător
| ZeWsSs a răspuns:

Pt ca in viata reala nu pot fi atat de puternici si acolo practic sunt alte persoane cine vor ei si in plus odata ce te-ai apucat de jocul asta devii obsedat bine ca mie u imi place dar am niste prieteni care aga bani in jocul asta si chiar am mai stat langa ei cand jucau si se comporta cu totul altfel pe joc cu ceilalti playeri decat cu noi prietenii lui

2 răspunsuri:
| MICHAel a răspuns:

Pot spune ca sunt si eu un fan al jocului asta pentru ca este foarte interesant si felul aparte este atat de complex si fascinant, te face sa joci mai mult iar uni devin obsedati (cunosc asemenea cazuri) Probabil ai intrebat pentru ca iubitul tau a devenit cam obsedat si te ignora,, nu?

| LarisaAndreea explică:

MICHAel, nu de asta am intrebat. Am intrebat pentru. ca am colegi in clasa care vorbesc in fiecare pauza (chiar si in ore) numai de jocul asta