| KiGtOgT a întrebat:

Inainte de menstruatie scurgerile albicioase sunt mai abundente decat inainte?

5 răspunsuri:
| voiosul25 a răspuns:

Ai gresit sectiunea tu copchila! X_x

| KiGtOgT explică (pentru voiosul25):

Hai nu mai spune! Si care ar fi problema ta mai exact? thinking

| voiosul25 a răspuns (pentru KiGtOgT):

Pai ai o sectiune dedicata acestor feluri de intrebari de ce pana mea nu o folosesti? Copchil copac! X_x

| S0XoSoxo a răspuns (pentru voiosul25):

laughing)

| Rosalyn a răspuns:

Buna!
Ciclul menstrual dureaza aproximativ 28 de zile. Pe la mijlocul acestei perioade are loc ovulatia, iar atunci secretiile vaginale sunt mai abundente.
Deci, de la ovulatie si pana la menstruatie, scurgerile sunt mai abundente ca inainte.