| Missperfect a întrebat:

Intrebare destinata baietilor:ce fel de fete va plac mai mult feminine sau baietoase?

Răspuns Câştigător
| dragosboss97 a răspuns:

Da feminine, si baietoase sunt bune doar ca...na sti daca sunt mai feminine e mai,, frumos,, (nu am gasit cuvantulbig grin) si ba Trefla nu vorbi asa ca cic te aceai gay pentru ca si fetele mai baietoase sut fete si trebuie respectate pentru ca sau putut intregra in anturanjul baietilor... terog prima mea fundita?big grin

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danyelo112 a răspuns:

Feminine ca is mai rare in ziua de azi...acum majoritatea fetelor beau alcool fumeaza mai mult ca un baiat. cele cuminti in mai putine dar asta le face feminine si adorate de baieti:X:*:*

| Missperfect explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| SNIPƎR a răspuns:

Feminine fundita plz.

| dragosboss97 a răspuns:

Mssss :* scuze de greseli doar ca eram obosit si am gresit.scz si mersi inca odata :*

| EuNuTu a răspuns:

Noua ne plac alea baietoase, daca se poate sa aiba si ****.

| Trefla a răspuns:

Feminine normal, daca vroiam baietoase ma facem direct gaylaughing

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Feminine care sa stie sa vorbeasca, nu din alea care isi baga si sa isi scot mai rau ca minewinking

| costy75 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza ca este asa sau nu asa toata treaba este sa fie intelegere ca daca o placi sau ea pe tine nu conteaza asta

| Anonim654321 a răspuns:

Buna sunt baieti care le plac feminime si la alti baietoase fie in felul lui daca se iubesc se inteleg, mie imi plac feninime. doar vot plizz big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CapDeVirgula, fara suparare, dar esti un prost. Namai la prostii te gandesti!