| danielahopes a întrebat:

Intrebare in legatura cu facebook : Cum pot seta la facebook, in asa fel incat si cei pe care nu-i am al prieteni sa-mi poate da like la ce distribui? confused Va rog frumos, este urgent! puppy dog eyes Funda.

3 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

Uita-te la setari, o sa ai de ales cine sa vada acele lucruri: Prieteni, prieteni ai prietenilor, sau toata lumea. Si alegi toata lumea.

| danielahopes explică (pentru AndreiP98):

La sertarile contului sau setari de confidentialitate? confused unde itnru mai exact? :d

| Sh4Dow a răspuns:

Pai. iti pot da like la distribuiri, problema e ca nu vad ce distribui daca nu ii ai la prieteni. Sper ca te'am lamurit ^^.