| M3taX a întrebat:

Intrebare pentru fanii lui IHATEPINK: Pink a promovat intr-un video ( de Minecraft parca thinking ) un channel care face design-uri ( backgrounduri ) pentru alte channele de youtube gratis. Dau funda celui care imi da link-ul de la videoclip.winking :*

3 răspunsuri:
| M3taX explică:

Sau macar pe altcineva care face backgrounduri gratis? Din Romania daca se poate big grin smug

| MrChocolate a răspuns:

Imi pare rau pentru tine a promovat un designer dar i-a 2 dolari pe backgrounduri. Fundita?

| carlos770 a răspuns:

Intrebarea e care e mr lui