| M3taX a întrebat:

Dati-mi si mie idei de nume pentru un channel de youtube. O sa fac video-uri cu minecraft si alte jocuri. Daca aveti idei de nume trasnite, dar totusi tari ( gen bobospider, ihatepink etc.) scrieti-le! Cat mai multe idei! Funda!winking

10 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Trufasila si o chestie daca poti sa am ajuti canbd dau start la minecraft imi apare negru tot si imi pare rau fiindca creasem o adevarat lume si acum am pierdut-o

| SpyDeck a răspuns:

ReflexGamming

| M3taX explică (pentru SpyDeck):

Ceva fara "gaming" in el sti?

| SpyDeck a răspuns (pentru M3taX):

CopilCompotMc!

laughing
CopiiTampitiMc

| M3taX explică (pentru SpyDeck):

laughing

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Respectgotik

| Mariandarius a răspuns:

Let's player
Gamerul
Idolul minecraftului
Construitorul
Minerul expert

| xalexandru12310x a răspuns:

Spidergame
ultraflip
ultratutorial
TheBestTutorial
spongegame
gametutorial
tutorialgamevideo
totusi parerea mea este sa alegi ceva un pic mai serios pentru ca utilizatori se iau prima data dupa denumire

| M3taX explică (pentru xalexandru12310x):

Nu o sa fac tutoriale, fac Let's Play-uri. Dar sunt destul de bune numele astea... ( P.S: Eu nu ma uit niciodata la numele de la youtube inainte =]] )

| Firevlad a răspuns:

Mistercat,bestcraft,imthebest,www.suntcelmaibun.eu