| hamsterlove a întrebat:

Intrebare urgenta. Ce poti face cand vine o prietena la tine?

Răspuns Câştigător
| cat212 a răspuns:

Uitati-va pe fb si bateti'va joc de cocalari/pitipoance, uitati-va la ceva film horror devil, povestiti cele de peste zi, sunati cu nr necunoscut si spuneti "buna seara sunt Cal, sunteti ingrijitorul? scuze am gresit grajdul'. sau de'astea laughing faceti'va poze haioase thinking machiati'va reciproc. just have fun!

10 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna...
Intrati pe mess, pe hi5, pe fb si ascultati muzicapuppy dog eyes
O sa radeti impreuna, o sa mai barfitilaughing) etclaughing

| MMihai a răspuns:

Depinde, poate eventual și sex, dacă ești bărbat!

| RazzyFUnik a răspuns:

Poker pe dezbracate si apoi mergeti si va dati in leagan big grin

| DeliaMarius a răspuns:

Barfiti asa.ca intre fete, jucati carti, va uitati la un film, gatiti ceva...

| CariocaAlba a răspuns:

Let the party rock! Muzicaa, filmee,. barfee.batting eyelashes

| Lysergide a răspuns:

Gang Bang happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex. Daca este urata, puteti face clatite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pai o inviti in casa, va uitati la un film si o gustare.Bafta!

| RacuciDiana a răspuns:

Ce fel de prietena? Daca e iubita ii poti face un fel de cina.SA NU FIE AI TAI ACASA.Sau o poti servi cu ceva bun (de preferat prajiturele) sau ii poti da o floare. Dar daca e amica ta, poti sa o servesti tot asa. Succes!

| popalex199999 a răspuns:

Va puteti uita la un film si sa povestiti happy