| sy46 a întrebat:

Joaca cineva de pe aici Silkroad Online? happy

5 răspunsuri:
| Roxana_6190 a răspuns:

Am incercat. dar nu stiu de ce nu merge sa imi fac cont! mi-a scris ca am eusit cu emailul cu numele cu astea si am ast 2 sap sa imi dea emailul de confirmare si nici pana acum nu mi la dat!

| sweetgirl_6205 a răspuns:

Buna.Eu mi-am facut cont dar m-am chinuit vreo 5 minute sa intru si cum nu am reusit m-am lasat pagubasaoh go on.
Insa joc Deco Online. E mult mai fain Silkroad dar degeaba daca nu te poti loga si trebuie sa te chinui.Desigur daca dai bani nu mai ai probleme:pe.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu te luat dupa prosti ceti spun sa te joci deco e jafff cel mai bine silkroad online

| UnConTroLLed_6190 a răspuns:

Hey. am eu! lvl 47 cu nuker full int, lvl 37 wizzard full int, warrior lvl 32 full str, si un archer de 28 full str poate facem schimb.

| beny92 a răspuns:

Hey guys, join thise amazing Silkroad Private Server. Click this link and register: http://playsro.com/? from=10815