| LucianCV a întrebat:

Joc dinamik metin2 de 2 saptamani dar de 2 zile apare o eroare LOG : Metin2.CREATE_NO_APROPIATE_DEVICE! Am reinstalat de 4 ori si nu a mers! Va rog sa imi spuneti ce sa fac sa mearga. Dau fundita celui care imi spune o solutie bunahappybig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-a pierdut calc tau driverele de placa video cauda si tu pe net toate driverele

2 răspunsuri:
| aleks4ever a răspuns:

Sunt 3 motive:
1.nu e on sv
2. bug la log
3.sa inchis sv. Nu poti face nimic. scuze

| AlEx1MarYaN a răspuns:

Este de la placa video,( daca ai placa video incorporata pe placa de baza asta e si trebuie sa cumperi alta ). Funda? happy