| LucianCV a întrebat:

Joc dinamik metin2 de 2 saptamani dar de 2 zile apare o eroare LOG : Metin2.CREATE_NO_APROPIATE_DEVICE! Va rog sa imi spuneti ce sa fac sa mearga happy. Dau fundita celui care imi spune o solutie buna happy

25 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

E de la net ma nu merge im dai funda? nu merge crede-ma am jucat si eu dinamik e cam prost ca la unele calculatoare peste saptamani nu mai merg

| LucianCV explică:

Nu e de la cont! Nu se deschide deloc metinul!
http://www.youtube.com/watch?v=rST6Ki0iiq4

| LucianCV explică:

Voi sunteti normali?
nu merge nici un metin(dinamik; RO; US; clujan; GX; buc)...nimic!

| LucianCV explică:

Nimeni nu are fundita pentru ca nu ati ghicit,sa zic asa...
Am descoperit cum:Intrati la Config. si modificati game IME cu External IME,intrati in metin,il inchideti, intrati din nou in config si modificati cu gsme IME, intrati in joc si merge iar perfect.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numi mere metinu la dracu pe prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se blocheaza din cauza ca nu ai downloadat softwer-ul lui bine
mai cauta altul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dece nu merge Dinamik am lvl 91 si nu vreau sa il pierd vreun raspuns plz1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi aveai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra de mai multe ori chiar si de 30 de ori pe cont si iti va merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Am si eu o problema cu metinu asta dinamik am zis sa ma joc si eu si l-am downloadat.Clientul acela cu autopacher nu stiu cum care se deschide winrar. Da cum il salvez in calculator? Dinamik Autopatcher l-am pus pe desktop si de fiecare data imi da eroare si mie.Si trebuie sa downloadez din nou si se incarca in vreo 2 ore.Va rog sa-mi spuneti ce sa fac eventual sa imi dai un link de unde pot downlada alta versiune sau nu stiu. sau sa ma las de dinamik!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site si logheazate si dai characters apoi dai reset pe caracteru care vrei sa joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A oprit serverul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, doar ca la RO, dupa ce termina downloader metin treaba lui, si dau porneste joc, imi da o eroare numita LOG... banuiesc ca e aceeasi chestie ca si la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma frate stergel si baga-l iar il pui pe cd il stergi din pc sil bagi dupa cd pe pc okztongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am probleme cu metin2dinamik nu merge imi da eror log ce sa fac pls repede rasp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei care le apare Eroarea Metin.Create_Appropriate _Device trebuie sa instalati Drive la placa video/Grafica
si sai dati restart la PC! Primesc Fundita big grin

| VersusApple a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am instalate si nu-mi merge

| Andrei1499 a răspuns:

Salut!
dezistaleaza-l si apoi sa-l downloandezi de pe site si il instalezi din nou!
vezi ca o sa mearga!
daca nu, e de la net! cred...

| P1etonu a răspuns:

Am si eu o intrebare.Cand schimb mc-ul la metin si vreau sa intru in noul joc imi apare Log si o lista cu erori ce trebuie facut?

| Cosmin_Ady_1997 a răspuns:

Ii de la placa video sa stiti si voi

| paulsmecher234 a răspuns:

E de la rezolutie. intra in config si pune alta

| TeoBakon a răspuns:

Ba si mie dau pe.exe si nu mere da eror... crying

| Moriarty a răspuns:

Salut! Daca ai windows 8 nu e o eroare de la placa video sau alte tampenii.
Urmareste tutorialul acesta si fai si tu ce arata acolo si o sa-ti mearga. Succes!

http://www.youtube.com/watch?v=MvZ4KBI-ulo

| extreme_2365 a răspuns:

Sall si mie imi apare o eroare stai sa iti scriu ce Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again.

| DanyDany_2740 a răspuns:

Si mie imi apare fix la fel! in plus eu nu pot juca nici PES nici FIFA! nu stiu daca pot alt joc nu am incercat!