| xdpicolino9495 a întrebat:

Joc metin2ro si aveam niste probleme la windows7 si l-am reinstalat
Am instalat iar metin2 am setat rezolutia pe care jucam(1600X1200 16)
Intru in metin si se vede ecranul negru si scrie: D-SUB OUT OF RANGE 87.7 KHz / 70 Hz
DAU FUNDA TOT CE VRETI DAR AJUTATI-MA

Răspuns Câştigător
| Gamesoflegend a răspuns:

Seteaza rezolutia originala. Cred ca din asta nu-ti merge...

2 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Eroarea ta inseamna ca monitorul si-a pierdut semnalul de la placa video.Schimbarea rezolutiei(catre una mai mica) de cele mai multe ori rezolva problemele d-astea.

| xdpicolino9495 explică:

Aha mersi ai fund si uitasem sa instalez placa video big gringreseala mea