| AnduhXD a întrebat:

Justin Bieber are prietena? Daca da, pe cine?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cred ca da...la cat de urat e...

| TeoPT a răspuns:

Da cauta frate in fan cluburi si site-uri oficiale. Lasa-ne in pace, m-am saturat draq, 5000 de intrebari zilnic despre lindicu astastraight face

| Christina a răspuns:

Da, cica e fata care a aparut si videoclipul "Eenie Menie ",

| Monica_9386 a răspuns:

@Beatrice justin si jasmine sunt doar prieteni(justin a ajutat`o p jasmine sa ajunga cantareata;) ) -> http://www.myidol.ro/jasmine-villegas-nu-l-iubeste-pe-justin-bieber.html

Răspuns utilizator avertizat
| soby47 a răspuns:

Lol ...nu stiu si nici nu ma intereseaza... si nu stiu de ce te-ar interesa pe tine! vrei sa fii cu el?

| SheCanFlyy a răspuns:

Pe mine

| Basesquatch a răspuns:

Eu! Ne iubim in c***. Da suntem un cuplu gay.
Mai mereti naibi cu jbuba asta.