| lolipopfree a întrebat:

La cati ani ati aflat ca nu exista Mos Craciun? Cum v-ati simtit? :d

9 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

laughing am aflat dl 6 ani, si am zis `stiam!` laughing nu m-am simtit bine, dar nu le-am spus parintilor pentru ca sa imi aduca cadouri laughing. uh?

| BlackVeil a răspuns:

CUM?!? Mosu nu exista? Eu credeam ca exista! crying
Ma simt trista... sad

| corina977 a răspuns:

8...mrg nu a fost asa rau.adica m-am bucurat pentru ca mi-am luat exact ce mia placut.ptr ca mama atunci nu stia ce papusa voiam eu.nu imi lua ce voiam iar acum ca am aflat imi ia

| aиdяaaa●• a răspuns:

Pe la 8-9 ani, nu-mi amintesc exact.Nu cred ca am avut un sentiment anume, in fiecare an primeam ce imi doream, nu conta daca acest Mos Craciun nu existahee hee
Totusi starea de nerabdare, in care abia asteptam sa vad ce cadouri a lasat Mos Craciun sub brad, ma face sa spun:as vrea ca Mos Crciun sa existe!
Acum stiu ce primesc in fiecare an, nu mai apare nicio surpiza.Era altceva atunci cand imi bateam capul cu "Ce primesc anul acesta?". Aveam n lucruri in cap))

| Cubulets a răspuns:

La 6 - 7 ani oricum stiuca eram in clasa 1 si stiam happy

| DnBSniperZs a răspuns:

La 9 ani laughing

| sweetkidd a răspuns:

De la 9laughing

Am zisbig grinoamne ce minciniosilaughing

tongue

fundita:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 9 ani... Eram dezamagita ca nu exista mos Craciun si mi-as fi dorit sa nu fi aflat ca nu exista. Inca ma gandesc cum am putut sa cred in MOs Craciun...

| roby333 a răspuns:

Eu cred ca exista