| CrIsSLoveCristi a întrebat:

La ce desene va uitati cand erati mici?:X. mi-am amintit acum cateva zile de cateva dintre ele k colegii mei:X:X

Răspuns Câştigător
| rapgirl123 a răspuns:

Marcelino pan y vimo, familia mezga, cliford rolie polie olly, nils holgerson, viata lui louie, katie si orbie, vaca si puiuul :X aventurile lui pigli winks, george cel mic, misterele din providence (la inceput ma speriam mereu laughing ) simsala grimm ce le mai adoraam, scooby doo, familia flinstone, spioanele (ma jucam in clasa1 rolling on the floor) povestiri din folclorul maghiar, babar :X (pacat ca acum sunt 3d sad ) povestea celor 3 ursuleti (cand eram mica la gradinitaa grupa 1 happy denis pericol public laughing jonny bravo, laboratorul lui dexter (ma mai uit si acum laughing) curaj, cainele cel fricos, ned si salamandra, calatorii in lumea virtuala billy si mandy, casa foster, ciudatii mei parinti, tabara lui lazlo si mai sunt smug. pe toate mi le amintesc :X :X ce amintiri happy pacat ca nu se mai difuzeaza. erau desene foarte frumoasee sad pacat.

12 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Dragon ball z
Tom&Jerry
Ed, Edd si Eddy
Viata cu Louie
Laboratorul lui Dexter
Fetitele Powerpuff
Pokemon
Copii de la 402
Yugioh
Gemenii Cramp
Nilson
Marcelino
Samurai Jack
Si multe altele, dar nu mi le mai aduc aminte.

| CrIsSLoveCristi explică:

Pai si eu ma uitam cam la aceleasi desene...mie mi se pare ca generatia din ziua de azi sa maturizat mai repede...eu ma uitam si pe la 14 ani la desenehee hee.

| Zangetsu a răspuns:

Cele mai bune desene mi s-au parut dragon ball de pe tvr 2.

| BiancaDenisa a răspuns:

Buna! Si eu imi mai amintesc din cand in cand de desenele mele favorite din copilarie.Imi amintesc atunci cand ma intristam ca nu este un episod nou ci unul vazut de mine deja.Imi amintesc cu placere cand mama sau bunica ma chema de la joaca si imi spunea(eu nestiind sa citesc ceasul)ca incepe scooby doo sau fetitele powerpuff...ce amintiri, de neuitat.Imi placeau fetitele powerpuff cum il invingeau ele pe mogiogeogo(sau cum se scrie laughing ),imi placea si scooby doo,Jonny bravo, nelipsiti tom si jerry(imi placea de micutul jerry), ma uitam si la niste desene cu un catel pe nume Curaj(nu mai tin bine minte dar parca asa se numea). Desenele astea mi-au marcat mie copilaria(cand eram mica caci inca sunt copil-am 12 ani).Dar desenele preferate de tine care sunt?
(nu le-am amintit chiar pe toate, am mai uitat din ele tongue )

| Ramona1 a răspuns:

Zambetul lui Sharon
Cliford
Peter Pan
Copiii de la 402
Viata cu Louie
Ce-i cu Andy
Witch
Familia Tofu
Familia Adams
Gadged si Gadgetinii
Nils Holgersson
Denis pericol public
Familia Flinstone
Looney Tunes
Misterele din Providance
Pokemon
Spider Man
Lumea lui Bobby?
Wunschpunsch
Spioanele
Laboratorul lui Dexter
Flipper si Lopaca
Degetica

| Simpluuu a răspuns:

Tom si jerry si ma uit si acum cu mama

| xLouana a răspuns:

Simnon si Pumba
Tom&Jerry
Ed, Edd si Eddy
Ciocanitoarea Woody
Viata cu Louie
Was up with Andy
Kinds from 402
Spioanele
Mikey Mouse

| GabyAdicaEu a răspuns:

Ciocanitoarea udi

Răspuns utilizator avertizat
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Pai ma uitam la Laboratorul lui Dexter,Pokemon,Fetitele Powerpuff,Curaj cainele fricos, Ed, Edd 'n' Eddy si Hugo(serialul ala de pe Prima Tv).

Sper ca te-am ajutat happy

| DomGoe a răspuns:

Curaj Cainele Fricos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denis pericol publicsmug
Copii de la 402 love struck [ iubeam desenul astalove struck ]
Viata cu Louiehee hee
Arthurlove struck
Barbiewhistling