| anonim_4396 a întrebat:

La ce desene va uitati cand erati copii?

6 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Oooo! Ma uitam la multe. Erau așa de faine in comparatie cu acestea de acum. Marcelino, Scooby Doo, Tom si Jerry, Simsala Grimm, Anderson povestitorul, Looney Tunes, Fetițele powerpuff... Era un desen cu un caine roșu uriaș... Ma rog, erau mai multe care îmi placeau., dar acestea sunt câteva. happy

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Da, chiar erau foarte interesante. Acum chiar nu mai ai la ce sa te uiti.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam trist... Îmi pare rău pentru generatiile de copii care nu le-au prins.

| MaliciousDeath a răspuns:

Yu-gi-oh,Digimon,Pokemon,Slayers,YuYu Hakusho,Curaj,Autobuzul magic,Familia Mezga,SimsalaGrimm, O lume disparuta, Juniper Lee, Aventurile lui Jackie Chan, plus Looney Tunes si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Denis pericol public, Viata cu Louie, Ce-i cu Andy?, Copiii de la 402, Caine rau, Familia de ce?, Simsala Grimm, Anderson Povestitorul, Tutenstein

| TURB0X a răspuns:

Cam la toate.