| Orbithh a întrebat:

La ce ma pot uita si eu la televizor vineri seara...adica in seara astabig grin?

13 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Pai la ora 19:30 [7:30] te poti uita la "Cireasa de pe tort" pe prima tv si la ora 20:30[8:30]la kanal d este emisiunea : "Pe banii parintilor" eu asta am sa fac! in fiecare zi ma uit la cate o emisiune! byee! funda?

| shadovv a răspuns:

Nu te uita la tv... fa alceva.

| Diiana232997 a răspuns:

La 20.30 pe Prima Tv Confesiunile unei pustoaice happy

| MrSpooky a răspuns:

La blade la ora 22:00laughing

| MrSpooky a răspuns:

@Anda pe kanal D

| Sabìŋaaa a răspuns:

@LovEPaiN:

pe ce program?hee hee

| xMary a răspuns:

Fenomene stanii. Pe Discovery, de la 22:00 pana la 00:00.

| xMary a răspuns:

Stranii** scuzebig grin

| ღAncaღ a răspuns:

Eu iti recomand pe protv ora 23:15 un film cu vrajitoare! e soperr

| BananaSuparata a răspuns:

La fenomene stranii, la ora 22:00 pe discovery

| VampireGirl_3710 a răspuns:

Pai pe prima tv, de la ora 20:30 ii filmul ''Jurnalul unei adolescente''. Eu o sa ma uit sigur pentru ca imi plac filmele cu adolescenti. Sper ca te-am ajutat.

| Ada_3323 a răspuns:

Pai astazi pe prima de la 20:30 este filmul ''Jurnalul unei adolescente'' cu Megan Fox Si Linsday Lohan iar la ora 22:00 fenomene stranii(discovery Romania) pana la ora 24:00(00:00)

| mirunik_5871 a răspuns:

Pai depinde de preferinte.iti dau cateva ideii:
-pe antena 1 ai la 20:20 filmul Risc Maxim
-pe protv ai la 20:30 filmul Motivat sa Ucida
-pe Kanal D ai la 20:20 Pastila de Ras si la 20:30 emisiune Pe Banii Parintilor.cu placerehappy