| DaciaRomania a întrebat:

La ce priviți la televizor într-o zi de vineri, seară, cum e acum?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mă mai uit la tv de ani de zile.
Când există destul conținut de calitate pe net net vad ce ar mai putea oferi televiziunea decât emisiuni de proasta calitate.

| J0B0MAT a răspuns:

Am descoperit un nou anime mișto, The Seven deadly sins.Pe Netflix.
Also, m-am uitat la noul sezon din True detective pe HBO, bun rău. Abia aștept următoare episoade.
La TV nu prea mă uit, decât ca sunet de fundal.Mai dau pe Atomic de când l-au băgat în grila de programe și îmi amintesc de copilărie când știam toate melodiile și videoclipurile care se dădeau, iar când auzeam un sunet al melodiilor preferate trebuia să întrerup tot și să merg să dau la maxim și apoi să aștept clipa necunoscută când voi putea auzi iar acea minunăție.Și mai îmi aduc aminte de melodiile uitate.Atomic recomand, cel mai bun canal de muzică.

| Naavin a răspuns:

Ma uit pe TLC la "Dermatologie de top" si la "SOS Am probleme de piele". Mai gasesti si "Investigatii paranormale" pe CBS Reality. In afara de acestea nu prea am la ce ma uita. Nu stiu cum se face ca vineri seara nu gasesti nimic bun pe niciun program