| DenisIonut01 a întrebat:

La ce privesti mai mult? si de ce?

1.ProTV
2.Antena 1
3.PrimaTV
4.NationalTV
5.AcasaTV
6. OTV
7. KanalD
8. UTV
9.MTV
10.KissTV
11. Disney Chanel
12.Cartoonnetwork
13. scrietil voi daca nu e enumerat

12 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Doar la ProTV, la stiri uneori, dar inchid in momentul in care apar dragii nosti guvernanti si politicieni! In rest sunt suprasaturata de emisiunile in care se face caterinca, se promoveaza prostia, incultura, lichelismul, etc. Mai bine citesc o carte, navighez sau vad un film pe net.

| Minks a răspuns:

Discovery (toate sub-canalele), HBO, Movies 24, TMC...

| Ana-Maria94 a răspuns:

AXN, HBO dupa 11, Music Chanel, 8, 10 si 1.

| Anileda a răspuns:

Cam toatelaughing

| Anileda a răspuns:

Pai pe protv, primatv, kanald dau filme bune, pe acasatv ma uit la tenelovele, kisstv ascult muzica, cartoonnetwork desene animatehappy

| DenisIonut01 explică:

Puteti pune mai multe variante laughing eu am 5, 4, 3, 1, 11, 9 adica cam toate care sunt acol sus big grin

| Simona a răspuns:

Eu ma uit la
Disney Chanel (cand vreau sa fiu mai copilwinking )
acasa tv (putin romantism, sau chiar drama)
mtv, kiss tv, music chanel, city tv (at cand vreau sa ascult muzica de calitate)
realitatea (informatii de care am nevoie)
antena 1, prima tv, kanal d, pro tv, antena 2 (ceva divertisment)

| Adelinesmile a răspuns:

| sandy a răspuns:

1.pro tv
2.antena 1
3.prima tv
4.jetix

| cornel2121 a răspuns:

Discovery Channel, History Channel si National Geographic. Restul este o tiganeala generalizata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| AdnanaMedeea a răspuns:

Eu ma uit la toate in afara de NationalTV, OTV si UTV.

Întrebări recente