| jp a întrebat:

La concursurile Reader's Digest ce premii surprize a'ti primit?

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Chiar citeşti? :O:O După „a-ţi primit" ăla îmi vine greu să cred.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Acum câțiva ani a participat mama mea și a primit o carte „Descoperiți minunile lumii".

| Andra00009 a răspuns:

Pff.eu am foarte multe carti de la Reade`r Digest.(cam vreo 20)
Pai am prmit lanterna.laughing) si mai multe lucruri.parca o geanta micuta?thinking am tot comandat dar nu ma mai puteam descurca cu banii si am renuntat.happy

| claudiea79 a răspuns:

3 ani am participat la concursul asta nu am cistigat nici un premiu. tot timpul iti promit banii si masinii sint mincinosi. ce cadou surpriza? un pix de 1 leu si un carnetel din acelea mic de pe vremuri sistem vocabular ziceau ca este agenda. m-am trezit cu un abonament de 700 de mii vechi pe an.pentru niste reviste mici urite cu un scris ca nici nu il poti citi asa mic este.am renuntat si la reviste si la concurs.este prosteala pe fata sa o duca ei bine. sint reviste mari frumoase cu 4 lei la taraba cu ziare astia o revista mica o vinde cu 26 de lei.sa nu te abonezi la ei o sa iesi in pierdere o sa dai o gramada de banii pe niste reviste mici si urite.si nici un premiu nu vei cistiga.asta este parerea mea sincera

| alina_5322 a răspuns:

Am luat si eu cateva carti de la firma asta. dar am renuntat.ca imi trimiteau mereu alte lucruri de cumparathee hee. aa si surprizethinking mai delocwinking