| anonim_4396 a întrebat:

E teapa concursul "Reader's Digest"? A participat cineva?

6 răspunsuri:
| mihaelabr a răspuns:

Si eu am doua carti de la ei...dar sunt ani buni de cand nu am mai comandat happy

| 0rlando a răspuns:

Mare țeapă. Comanzi prostiile lor o dată, apoi îți trimit la fiecare câteva zile câteva plicuri pline cu aberațiile lor, dar de câștigat, nu câștigi nimic.

| 0rlando a răspuns:

Eu am sunat la ei de vreo 5 ori și i-am făcut să nu-mi mai trimită nimic.

| xxxnonamexxx a răspuns:

Da. Cea mai mare posibila. si eu sunt inscrisa dar te minte ca te califici mai departe numai daca trimiti plicul cu raspunsul da ceea ce inseamna ca trebuie sa cumperi cate ceva de pe la ei....si costa. Ultima oara am luat o carte cu remedii casnice dar foarte buna si doar atat. E teapa acele sume fabuloase si masini care tot spun ei. Nu va inscrieti!

| blackmoon a răspuns:

Si eu vroiam sa pun intrebarea asta ma bucur ca ai pus-o tu si eu primesc de vreo 2 ani si anul asa cand a am primit parca parea prea...prea de tot adica am gandeam ca cine stie dar nu! nu vreau sa comand am pus plicul dar nu am sa il duc la posta pentru ca e doar o teapa in plus nu esti de acorrd?

| Anonimeeeuser a răspuns:

Da iei teapa. si mama mea a comandat de la ei.happy