| sebymafiotu a întrebat:

La fifa 11 am vrut sa joc online, mi-am instalat gameranger, cand am intrat intr-o camera mi-a intrat automat in joc, am mers la lan si nu mi-a aparut nimic. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| nonny50 a răspuns:

Da i pe REFRESh.vezi ca iti arata acolo RB, adica RIGHT BACK! vrezi cum ai uh configurate tastele si dai, pe RB, trebuie sa fie Q sau Z, depinde cum le ai uh puse! funda?big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh cumva daca e ilegal sa joci in gameranger? care sh ceva contactati-ma la id remyxmaster1

| NevverGhost a răspuns:

Sall sunt iuly stiti vre un joc cu : metrouri autobuze tramvaie etc daca sti dam si mie un ras pa