| BlackyCat a întrebat:

La scoala am un coleg care ma enerveaza! Spuneti-mi si mie niste replici pe care sa i le spun! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ciprikao a răspuns:

A) Tu sa vorbesti cu mine cand ti-o face mintea pui!
b) Canta la alta masa!
c) Tu cand vorbesti cu mine, sa taci!
d) Nu te intinde ca se rupe plapuma!

11 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Pai trebuie sa il bagi in seama? Lasa-l sa voarbeasca singur dupa o vreme se saturalaughing.Pa, pa

| geop a răspuns:

Evita-l finuţ. Saluta-l daca e, dar spune-i ca te grabeşti sau iei vorba cu altcineva. Te-ai coborî prea mult să găseşti replici pentru aşa ceva. Sau caută un motiv de ceartă uşoară cât să îl faci să nu mai aibă curaj nici să te salute.

| Azµre a răspuns:

Îl ignori, nu te coborâ la același nivel cu el.

| Ashadow a răspuns:

Eu zic sa nu te cobori la nivelul lui ca dai de petrol

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Parerea mea este sa ii spui ca este cam ingust la minte sau daca nu il bati laughing

| BlackyCat explică (pentru Prince_Amir_1995):

Crezi ca nu il bat? Isi ia bataie de la toate fetele zilnic, dar asta e el! happy

| deya100 a răspuns:

Mai bine nu il bagi deloc in seama, ca doar nu o sa vorbeasca singur nu?
Asa ca zic ca cel mai bine este sa il ignori! happy

Depinde ce replici iti da tie, sau ce iti face ca sa pot sa iti spun! Cum ar fi daca iti spune ca esti urata.Ii spui asa:
Tu nu te-ai uitat de curand in oglinda? laughing)
Sau: Sau te jigneste! Ii spui: Daca atat te duce mintea ta ce sa iti fac? big grin

Iti pot spune mai multe dar spune-mi in ce legatura! Replicile si gesturile lui! big grin

| alexandra13131718 a răspuns:

Uite asa ii spui daca se baga aiurea in vorba: Ce te bagi inseama ca chilotii in fund! (e o replica pe care coloegii mei o folosesc des)

| sexymamy a răspuns:

Spune-i daca vrea sa iti scrie alfabetu' cu limba in pzdawinking

| acdc a răspuns:

Cauta-ma pe afara

| rebybecy123 a răspuns:

Stiu prin ce treci...clasa mea e plina de aceste animale.multi isi comenteaza unul la altul.De exempu poti spune ca sunt bozgori(oameni fara casa) sau daca chiar crezi ca e genul de "copil" care insista lasa-l impace.Vei vedea ca daca nu are atentie renunta. Daca face asa cu toata clasa...e nasol!