| DaciaRomania a întrebat:

La voi în oraș există ștrand? Cât costa intrarea?

Răspuns Câştigător
| idkjustquestions a răspuns:

La mine e 3 lei /ora

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te lua după strandurile sau preturile din Bucuresti, peste tot este diferit, cel mai bine cauta in zona ta, intrarea pe strand este pana in 50 de lei.

| LordCristobal a răspuns:

Cand locuiam intr-un oras mai mic din Bacau erau doua stranduri in oras si i trarea era 15 lei asta in 2018 ca de atunci nu am mai fost.
Dar in Brasov, la Paradisul Acvatic intrarea e foarte scumpa.Trebuie sa dai 95 de lei sa stai toata ziua sau 70 de lei patru ore.

| StoicAnalysis a răspuns:

Depinde de strand. Cauta pe net in orasul tau stranduri si intereseaza-te.

| blackann a răspuns:

Depinde oras, nu? in Bucuresti e si 300 lei la anumite piscine.
strand. nu mai exista decat in orase mici sau la tara, probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem dar e cam de rahat, mulți gypsi, pe lângă e și scump ca dracu, cam 25 și nu oferă mai nimic, apa vreo 10 lei acolo, ceva cipsuri alea 20 de lei, nu merita, mergi cu apa în prosop ca nu te lasă altfellaughing))