| Claudiuu a întrebat:

Ma plictisesc vreo idee de ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Neah a răspuns:

Prinde-te de fund si...SARI rolling on the floor

| Shann a răspuns:

Iti dau o idee i-a o creta deseneaza pe perete un cerc sin in el fa un x si scrie sus loc de dat cu capul de fiecare data cand te plictisesti da cu capul rolling on the floor)

| Patrisweet a răspuns:

Daca iti place sa citesti, ai putea sa incerci Winnetou! Ai putea sa asculti muzica, sa dansezi etc. Incearca sa te lasi purtat pe aripile iernii si sa faci ceea ce te face pe tine fericit! Profita de tot timpul liber pe care il ai! Sper ca ti-am fost de folos!