| anonim_4396 a întrebat:

Mah, cum pot sa trimit un msg cuiva de pe TPU? imi zice ca trebuie sa comfirm id-u... unde pot sa fac asta?

8 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Draguta in e-mailul tau primesti un msg si validezi linkul...

| dulshe a răspuns:

Deci, cu id-ul cu care tu tiai facut acest cont de pe TPU acolo trebuie sa intrii si sati activeti TPU, vezi k la mess in dreapta sus ai un plic micut(stii ca in stanga e + unde se adauga prieteni, pai pe acea linie numai k in dreapta este acest plic) si dai click pe el si iti intra in internet, apoi ai acolo mai multe optiuni _imbox_ pe aceea trebuie sa dai click, daca nu ai intrat niciodata vei avea multe msg asa ca cauta intrebarea asta pe TPU
sper sa te ajut cu cv:-s

| ioanaa a răspuns:

Ai gasit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe mail.ala cu care te'ai inregistrat pe TPU si trebuie sa ai un mail de la ei cu un link. Apasand pe el.confirmi adresa de mail.si poti trimite msgthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Valeu, nu gasesc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi dau la emilu lor si scriu acolo idu parola si numele de pe TPU. dau le scriu din nou, si tot imi apare sa dau next. dau, iar dau si iar dau si iar nimic...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi...dulce...am doar intrebarea aia cu "bine ati venit la TPU..."

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga Oana,
Intra la Contact (sus dreapta in pagina TPU), si ii trimiti un email la admin. Te va ajuta ea. Degeaba iti explicam noi...
Mult succes!