| RoByTzA63 a întrebat:

Mai acum cativa ani am vazut un film cu vampiri! Vreau sa ma ajutati sa-l identific! Era cam asa: incepea cun copil intr-un lan de porumb si o sperietoare de ciori. Copilul se tot invartea pe acolo si sperietoarea il ia(era vampirul), iar cand tatal afla, devini vanator de vampiri-chestia era ca vampirul asta se trezea o data la 10 ani, pe 23 martie-. La 10 ani de la incident un grup de liceeni se duceu undeva, nu mai stiu unde, cu autocarul. Vampirul vine dupa ei, il omoara pe cei mai multi, insa vine vanatorul de vampiri si in arunca in aer(P.S. vampirul era nemuritor si invincibil, se regenera in perioada de 10 ani de odihna). Apoi in final vampirul era regenerat aproape complet, pe data de 20 martie, iar vanatorul astepta cu arma in mana! FUNDA!

3 răspunsuri:
| Loker a răspuns:

Sunt multe filme cu vampiri, mai bine incearca sa ti-l amintesti mai bine.

| MariaMikaelson a răspuns:

Esti tu sigur ca asta nu e poveste, parca am mai auzito umdeva...

| RoByTzA63 explică (pentru MariaMikaelson):

L-am vazut la un prieten pe DVD mai vechi. Stiu sigur ca e film! Totusi, pe DVD-ul acelui prieten scria,, Vampirul din Iad" insa nu am gasit nimic de genul!