| DouaPuncteIcs a întrebat:

Mai demult am intrat pe un site mezook sau ceva de genu' si am copiat sunetele alea pentru yahoo messenger cu animale dar sunt foarte sacaitoare si imi trebuie siteul sal'l dezinstalezbig grin
sau imi puteti spune unde sa dau sa nu mai fie sunetele alea sau sa-mi dati siteul sa iau altele alea cu o intrat unu. o iesit altu'laughing
alea sunt chiar dragutehappy
pls help me si evident fundahappy

1 răspuns:
| JuStKid a răspuns:

Sus la mesenger alegi mesenger dai preferences /alert and sound si acolo le iei alea din dreapta la rand. daca vrei sa schimbi dai browse daca sa le scoti debifezi casuta de la playing a sound