| мιcυтѕαααα a întrebat:

Maine am test la mate si desi stiu lectiile la care o sa dam foarte bine, din cauza emotiilor nu o sa mai stiu nimic pe moment. Am mai patit-o o data. Ceva sfaturi? Cum imi pot stapani emotiile? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Asa esti tu. Calmeaza-te, e doar un test ca toate altele. happy N-ai de ce sa-ti faci griji. Si eu am fost la fel cu testul de la geografie, am luat un 7. O_o

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Au emoții, doar elevii, care învață superficial.

| TƎD a răspuns:

Daca e initial cauta pe edu.ro,daca nu...succes

| CezaraMD a răspuns:

Ia un xanax si n-o sa mai ai pic de emotie.

| Edygame42 a răspuns:

Te gandesti ca faci doar un test usor si faci ore usore nu te gandi negativ

| TheAlexandraLovely a răspuns:

Pur si simplu imagineazati ca esti la lectie si nu faci test, dar faci exercitii independent!