| anomiserarac1996 a întrebat:

Maine trebuie sa merg la o petrecere.si mai am la dispoziteie 5 euro.si nu stiu ce sa-mi iau spuma de par sau rochita care am vrut sa mi-a iau?(avand in vedere ca am si alte haine cu ce sa ma imbrac la petrecere)

5 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

Ia-ti rochita, daca iti vine bine, iar spuma de par inlocuieste-o cu gel, fixativ, ce ai prin zona.

| anomiserarac1996 explică (pentru dana85):

Tnx happy

| dana85 a răspuns (pentru anomiserarac1996):

Distractie si pentru mine happy

| anomiserarac1996 explică (pentru dana85):

Sigurrwinking

| panteravalcea a răspuns:

Parul sigur ti-l aranjezi...ia-ti o rochita sau ceva practic nu trebuie sa iesi prea mult in evidentea

Întrebări recente