| twittysylvester2011 a întrebat:

Mama tot spune ca rozul și galbenul e cea mai proasta combinație de culori, dar eu o ador! Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Nu este frumos cei frumos, este frumos ce-ti place. Daca tie -ti place este perfect. Tu nu traiesti pentru nimeni. Tu traiesti pentru tine. Aceasta este viata ta, nu alta. Si ca atare trebuie traita. Sa nu te intereseze niciodata ce spun altii. Unii pot fi invidiosi, altii deopotriva. Deci; inbracate cum crezi tu si cu ce te simti mai bine. Iar, imbracamintea face parte din personalitatea individului. Fiecare o avem pe a noastra. Ce ar insemna fiecare sa se imbrace cu aceleasi culori? Asa ca. Traieste fiecare clipa. Pa

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Are dreptate, dar bine fiecare cu gusturile lui. Baftă!

| AddaXD a răspuns:

Sunt multe combinatii dragute de culori. eu consider ca nu e deloc o combinatie urata, ba chiar imi place mult. totusi nu toti avem gusturile la fel si ar trebui sa iei in considerare si parerile altora. poate ca si mama ta are dreptate pe o parte. happy

| Betty18 a răspuns:

Unora le plac aceasta combinatie, altora nu. mie una imi placea cand eram mai micuta. daca tie iti place nu conteaza ce cred ceilalti.important este sa te simti TU bine

succes

| Flash a răspuns:

Daca ai fi cautat pe net gaseai pareri avizate. Am cautat eu:
Galbenul, fiind o culoare solara poate fi combinata cu alte culori tonice, calde si stralucitoare cum ar fi oranjul, violetul deschis, verdele brotacel, rozul.

Acum nu orice combinatie galben-roz e ok, mai depinde si de proportii, tipul tinutei, intensitatea culorilor, etc.

| Irina1705 a răspuns:

Mamele intotdeauna au dreptate, in cazul tau se adevereste inca odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zmeura cu helasss. Yexbig grin. Deci, ascult`o pe mami`.:*:*

| usernamemada a răspuns:

De acord cu mama ta...big grin