| eDyTutza123 a întrebat:

Credeti ca rozul este o culoare care da bine cu maro?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Merge daca maro e mai deschis

| AnCa7 a răspuns:

Da. arata foarte bine, mai ales daca rozul e pal, roz deschis, bombon si maroul e mai inchis chiar si mai inchis decat acesta https://www.google.ro/......ps?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fie rozul il faci mai inchis, fie maro-ul il deschizi. Culorile pure roz cu maro nu merg deloc impreuna. Este o senzatie spalacita ce te deranjeaza la ochi chiar. Sunt 2 culori ce nu se inteleg bine.

Dar in schimb ar merge perfect un roz cu un bej.

| cristeaflaviurafael a răspuns:

Da,doar daca maro este deschis sau rozul sa fie inchis daca si maro e inchis

| mariutza21 a răspuns:

Buna,
Da, este o combinatie draguta dar noantele trebuie sa se asorteze.

| NoName05291 a răspuns:

Mie imi place aceasta combinatie, dar cu conditia sa fie un roz mai pal

| Lola2013 a răspuns:

Da,dar ai grija la nuante.Eu ador combinatia asta si am vazut si in filme combinatii de genul asta.