| Marius7222 a întrebat:

Mi. a disparut un album de pe facebook. Nu l. a sters nimeni a disparut puri si simplu ...atunci cand dau sa imi schimb foto de profil imi apare pozele din albumul acela dair nu mai pot sa imi vad albumul. Cine stie sa ma ajute plssss... dau funda + vot + respect de la minewinking plsss puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| ave1994 a răspuns:

Da-i pe 'vezi toate fotografiile'. Funda?

| Marius7222 explică (pentru ave1994):

Nu merge tot nu imi apare crying(

| ave1994 a răspuns (pentru Marius7222):

Dar daca ai apasat pe 'vezi toate fotografiile' ti-au aparut mai multe?

| Marius7222 explică (pentru ave1994):

Unde este "vezi toate fotografiile" eu am doar "vezi toate" la albume.

| ave1994 a răspuns (pentru Marius7222):

Nu iti scrie cu negru 'vezi toate': (si cu albastru) fotografiile, video

| Marius7222 explică (pentru ave1994):

Ia id meu si lamureste.ma pls puppy dog eyes : cooll. 4you

| ave1994 a răspuns (pentru Marius7222):

Iti spun acum tot.Cand intri pe profi(numele tau il notam cu x) si dai la 'Fotografii' iti apare acolo sus (pe pagina cu albumele) 'fotografiile lui x'->->'vezi toate:fotografiile; videoclipurile'.Tu apesi pe 'fotografiile', Cu siguranta vei avea mai multe.

| Marius7222 explică (pentru ave1994):

Imi apare albumele dar acel album tot nu aapare

| Mihaela_Miha_1986 a răspuns:

Buna marius ai reusit sa-ti rezolvi problema cu albumul ca si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine ...astept un raspuns de la tine daca se poate..ms

| Marius7222 explică (pentru Mihaela_Miha_1986):

Nu...am postat pozele din nou