| iuonak93 a întrebat:

Mi-am downloadat niste teme pentru telefon.cand vreau sa le instalez nu merge imi da o eroare:Eroare de certificat.Contactati furnizorul aplicatiei. De ce?

3 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

Nu are drept de copyright... sau nu e bun pe telu respectiv big grin

| iuonak93 explică:

E Nokia 6124

| liviu_7854 a răspuns:

Nokia,nu?
e vorba ca aceste teme/aplicatii nu sunt originale, tocmai de aceea trebuie ori sa hack-uiesti telefonul care e mai dificil, fie sa iei un program care iti modifica temele/aplicatiile, dandu-le un certificat valid pe care sa il accepte telefonul tau.
tu iti asumi riscul, unele pot fi chiar virusi sau altceva, ai grija ce downloadezi