| AlexissMla a întrebat:

Mi s-au sters contactele din telefon,si as vrea sa scriu pe facebook ca prietenii sa imi trimita mesaj cu numerele lor.dar cum sa scriu?
ps:stiu ca e o intrebare stupida, dar ajutati-ma laughing))

4 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Păi, le trimiţi persoanelor respective un mesaj : Bună, mi s-au şters toate contactele din telefon şi aş sori să ştiu dacă vrei să mi-l dai pe al tău. Merci.
Atât. O seară plăcută

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pur si simplu ii rogi pe fiecare sa-ti trimita.
Le scrii exact intrebarea care ai pus-o aici.
Te pup!

| BlueViP a răspuns:

Mi-am pierdut contactele din telefon. Toti prietenii sa apleze la mine cu un beep!

| dream77777 a răspuns:

"Mi-am pierdut numerele din telefon. Va rog sa imi scrieti pe chat numerele voastre cei care il aveti pe al meu"