| avrika07 a întrebat:

Miine posibil sa ma duc la o prietena sa dorm la ea ce idei imi puteti da?! sa facem ceva ca sa nu uitam acea seara

Răspuns Câştigător
| LifeEndsWithADream a răspuns:

Luati-va chipsuri, biscuiti, sticksuri si alete chestii de rontait, puteti sa vad uitati la cateva filme (horror sau comedie), daca aveti webcam ati putea sa intrati pe chattroulette.com si gasiti un baiat hot, cu el puteti sa vorbiti despre orice, puteti sa-i aratati orice (daca stii la ce ma refer.laughing ) oricum nu va veti mai intalni niciodata cu el + e foarte distractiv si ajungeti ca si voi doua sa va cunoasteti mai bine. Sigur va trece timpul repede asa. Apoi puteti sa va schimbati in pijamale, sa va bagati in pat si sa vorbitit despre sentimente mai personale. Intreab-o despre lucruri pe care nu le stii despre ea, daca nu stii inca intreab-o despre primul ei prieten, despre baiti in general, povestiti-va intamplari amuzante, planuri pentru viitor, hobby-uri, descrie-i visele tale, vorbeste-i despre ce iti doresti cel mai mult. Sa nu va puneti sa dormiti pana la ora 4 minim. laughing

6 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Să mergeţi la farmacii şi să întrebaţi " Aveţi glupe"
Cuvântul "glupe" nu înseamnă nimic dar din propria experienţă o să vă zică " Nu mai am, am avut trebuie să aducă " laughing Şi o să vedeţi cât de deştepte sunt farmacistele.

| scumpik99 a răspuns:

Ati putea sa faceti o petrecere in pijama,cumparati dulciuri,puneti muzica si va distrati. Apoi radeti in ce mod vreti(cititi bancuri,faceti o farsa:am sunat in legatura cu anuntul din ziar,etc)Iar apoi uitati-va la un film in timp ce mancati popcorn, de preferinta comedie. Apoi va puneti la somn, vorbind pana tarziu pana adormiti.P:S:Conteaza sa va distrati.

| maria_2953 a răspuns:

Prietena mea cea mai buna sta foarte departe de mine si ne vedem doar oadata pe an si am avut aceeasi problema dar seara aceea a fos super:
Ne-am uitat la un film, i-am facut o farsa fratelui ei si am trimis-o prietenilor, am iesit la miezul noptii si ne-am uitat la stala, am stat pe ciat cu fetele de la ea si de la mine din clasa pana la 3, dar cel mai tare a fost ca am mers in bucatarie si am facut-o "praf" am gatit inghetata si sucuri, prajituri si salate de fructe, iar inainte de a da stingerea am privit o cometa si ne-am dorit sa ramanem prietene pe veci, iar in fiecare an cand ne uitam la stele ne amintim de acea promisiune.
Distractie placuta!

| grgdlk a răspuns (pentru maria_2953):

laughing) Cata imaginatie ai mario, ai privit si comete ai stat si pe 'ciat' laughing)
eu zic cel mai bine, fa ti rost de ceve bun de fumat si rupeti va capu sa vedeti atunci distractie

| hj121 a răspuns:

Trimiteti sms, uri la numere necunoscute
cu textul: ¨sunt gravida¨winking O sa aveti o noapte luuuuunga; P

| kimberlyn a răspuns:

Ati putea sa va rujati legate la ochi...sa vedeti o comedie Sa va filmati facand lucruri haioase si apoi sa va uitati la ele!big grinbig grin