| Alecsandraa97 a întrebat:

Neata! Imi dati mie niste idei de adevar si provocare care se pot juca pe mess fara web, doar prin scris! plszhappy

2 răspunsuri:
| moniii a răspuns:

Pentru fetee...

- Punele sa puna la status Cand voi fi mare vreau sa fiu femeie de servici.)

- Sa trimita mass cu Sunt cel mai mare fan Selena Gomez.

- Sa scrie la status Te iubesc... (numele unui baiat)

Pentru baieti:

-Sa scrie la status O iubesc pe Hannah Montana

- Sa trimita mass cu Cine are o geanta roz sa imi imprumute?

Sa intrebe la status in ce ii sta mai bine :fustita roz sau tricou cu inimioare! asta daca e baiat
te filmezi cantand asereje si te postezi pe youtube rolling on the floor...
sunt multe daca stai sa te gandesti gasesti:*
baftahappy

| jarulitza a răspuns:

Neata.Pai,ca provocari ai putea sa ii spui sa dea mass, sa puna ceva la status sau sa puna o anumita poza la avatar...Altceva nu prea ai avea ce mai ales fara web...Bafta

Întrebări recente