| Alecsandraa97 a întrebat:

Stiti ceva jocuri care se pot juca pe mess? Ne-am plictisit deja de adevar si provocare!laughing Plsz! Ms.

14 răspunsuri:
| Cristary a răspuns:

Pool sau sahhee hee

| Tom a răspuns:

Fazan, Spanzuratoare, Doodle si biliard, sah si restul jocurilor de acolo. Enjoy!

| LupCuBlog a răspuns:

Jocul celor "20 de intrebari.20 de intrebari ii pui tu, 20 iti pune el/ea. Enjoy.

| TeLeFoN_2384 a răspuns:

Sah, table, fazan, dodle, ( du-te sus in bara la,, games ''

| TheBlueButterfly a răspuns:

Fazan, biliard, sah, table...

| Andreea_Andrada_2000 a răspuns (pentru TheBlueButterfly):

Unde dai ca sa joci aceste jocuri? Sau ce coduri scrii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Ai jocuri pe mess. x si 0 si altele. Dai sus la IMVironment>See all IMV. > Intreractive Fun si dai Doodle. Si poti juca poti desena, bla bla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu u le sti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fac sa ma pot juca pe mess care stie idu meu mona7simona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevar sau provocaretongue:

| Andwta a răspuns:

Salut! Poti juca x si 0, topanap. As dori o poza cu o masina de ex, ce ai alege dintre..., cat ai rezista fara... si poate ai juca ghiceste numarul culoarea etc. Sper ca te-am ajutat. Ciau!

| Andyandy_adyAdyady_1991 a răspuns:

X si 0 dai la IMViromnents apoi la sell all IMViromnents si apoi la yahoo! tools apoi doodle si apoi extras si dai x si 0. funda!

| batysta10 a răspuns:

X si 0
Pool
Sah
Table
Fazan
Spanzaratoarea
Doodle

| LoricaVip a răspuns:

Ascunsea,baza,prinsea,football,handball,baseball etc.rolling on the floor vedeti si voi rolling on the floor