| Oanny a întrebat:

Neata TPU! Cum se poate modifica parola de pe metin 2 ro?[funda]

Răspuns Câştigător
| aLina_8828 a răspuns:

Pai.
intri pe www.metin2.ro
apoi te loghezi, apoi dai la datele utilizatorului si apoi pe "Parola"
(e a 4a).
si ataat. pui parola veche apoi cea noua si gt
:*
funda?;;)

5 răspunsuri:
| nairpic a răspuns:

Salut! Te duci pe metin2ro te loghezi te duci la datele utilizatorului apoi apesi pe Parola-Schimba parola iti introduci parola veche apoi parola noua apoi o repeti pe cea noua si dai trimite si se va schimab! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| w1zz a răspuns:

Mult mai usor e sa dai acolo unde scrie ai iuitat parola si tio schimba

| Marijuana a răspuns:

Intra aici http://metin2.ro/user/register te loghezi in partea stanga unde scrie "logare" si dedesubt "nume utilizator si parola". Dai la date utilizator, parola si te descurci mai departe presupun:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu