| AnaNuSuntPa a întrebat:

Niste jocuri si aplicatii smechere sa imi iau de pe android market pentru telefon? Funda cele mai bune big grin

Răspuns Câştigător
| MuzicaBooM a răspuns:

1)poti sa iti iei jocuri de pe pagina principala, cautand TOP JOCURI GRATUITE sau TOP NOI JOCURI GATUITE
2)Jocuri:
doddle jump
Sunway surfers
Temple run 2
Pou
Fast and fourious 6(nou)
Minecraft demo
3)Daca sti jocuri smechere, dar care costa bani, ia-ti 4 shared si iti faci cont, iar apoi iti iei gratuit cele mai tari jocuri cu bani, gratuit, fara virusi

6 răspunsuri:
| Aide a răspuns:

Mi se pare ca cele mai grozave sunt cele cu animalele vorbitoare (gen Talking Tom)

| xGLIFEx a răspuns:

Iati asa:

Dungeon Hunter4
Eternity Warrior 2
Drift Mania
Dodle Jump
Craizy Pinguin
Epic
Fast And Furious 6 the game
Si angry birds
Cam atat imi plac mie Dar mai sunt mulltee! funda? big grin

| xGLIFEx a răspuns (pentru xGLIFEx):

Am uitat de Aplicatii laughing aplicati poti lua:
Spy camera
Tiny Flashlight
Video call with santa
... nu mai stiu laughing dar ori cum sper ca ti-am fost de ajutor

| neo123 a răspuns:

4 shared iti da virusi si iti da si panarame de programe cand uh vrei altceva mai bine luati.va toti aptoide e mult mai bun iti da si imagini ale jocului etc e ca un google play doar ca e free

| Johnny98c a răspuns:

IronMan3, Speed3dX, angry birds, fruit ninja, POU, Cut the rope, temple run oz,

| Dupta_Andrei_1996 a răspuns:

Loativa aptoide si nu aveti nici o treaba cu jocurile cu bani sau de virusi happy