| anonim_4396 a întrebat:

Niste servere de sa-mp mai populate? Fundaaaalove struck

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Newsamp.zapto.org

12 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Cel mai populat server de SAMP romanesc in momentul asta este rpg.bugged.ro (100% romanesc), peste 500 de jucatori online.

| daryus2221 a răspuns (pentru Tlbi):

Esti tralala? limita de sloturi este 500 laughing)

| Sergiu_Dreghici_1990 a răspuns (pentru Tlbi):

Este adevarat numai ca acuma are 1000 playeri smug

| Marian_6643 a răspuns:

Buna, stiu doua servere destul de populate 1 : B-Zone - Forum ( http://b-zone.ro/forum/forum/12-rpgb-zonero7777-roleplay/ ) Este cel mai populat server romanesc, 2 : LinkMania Forum ( http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showforum=255 ) Si acesta era acum ceva timp foarte populat dar s-a dat wipe ( stergerea bazei de date pentru a lua-o toti de la inceput ( lvl, bani, case )). Sper ca ti-am fost de folos.

| IntrebareaMeaDaa a răspuns:

Host name:samp.evolution.com
address:188.173.31.147:7777
players:40/50
ping:13
mode:rpg v0.5
map:LS.LV.SF
asta-i cel mai tare sv de samp sunt admin lvl 5 ma cheama DeAd. ma suni cand intri..intrii si scrii /report m-a adus DeAd. ti-l recomand cel mai tare.

| nachogrande a răspuns:

HostName: Real-Gaming RPG : 5 Ore jucate = Masina
Address: rpg.real-gaming.ro:7777
Players: 26 / 100
Ping: 15
Mode: RG:RPG v1.0.0
Language: RO | EN

| LucaMatei a răspuns:

SV de SA-MP super tari: 195.225.59.24:7777

| Nycolas15 a răspuns:

Romania Super Stunt

| De_Plush_Motanelul_Tau_1994 a răspuns:

HostName: PowerGaming: RPG Server [0.3e]
Address: rpg.powergaming.ro:7777
Players: 6 / 60
Ping: 17
Mode: PG-RP v1.1
Map: Los Santos [PG] Haideti, am inceput repopularea, nu va luati dupa playeri, intra acum pana strangem IAR 20 de playeri!

| Iulian_Bajenaru_1981 a răspuns:

Cel mai tare server numele este Sv.Ro-Roleplay.Ro este tareeeee