| ONU_1115 a întrebat:

Niste statusuri de viata`! happy
Cele mai frumOase primesc funda!

2 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Viata seamana cu o poveste, ceea ce importa nu e lungimea ei, ci valoarea ei. –
•Tot Ce e Bun în viata e Ori ilegal. Ori imoral. Ori ingrasa`:]•

Ce a fost odata nu maI poate fii. visele pierdute nu pot reVenii`!•
. trebuie sa`mi pese mai mult de mine. cateodata sa faci rau, aduce bine "
♦ Ce soare trist! Ieri parca era mai vesel…A, nu ieri! De mult, tare de mult…
●E o vorba, ce nu te omoara te face mai puternic.Si au fost momente cand am fost gata sa renunt, la tot, Mi s-a zis ca nu o sa pot. E, uite ca inca pot
şi tu poţi fi rãnit de o fatã. Nu uita cã şi bãieţii plâng cateodatã
Sa mai numaram si amintiri de vis, nu doar defecte!
Zambetul meu ca de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic atunci cand ma tii de mana.
O sa am mereu acel ceva, pe care tu ti`l doresti, dar nu-l poti avea
Am sa fac doar ce-am sa simt...Stiu ca sunt rea cand mint!
• Am intrebat multe, insa raspunsul tau va fi cu puncte puncte`
Nu. N``ai inteles.Eu plec. tu ramai`!
ti spun si tie ceea ce mereu imi spun si mie:nu e totul perfect dar o sa fie
Cand auzi o vorba proasta nu e bine sa asculti Fiindca lumeah vorbeste...Insa e usor sa treci peste tot ce se vorbeste...Chiar de lume se intreaba De ce oare ea zambeste?
•Nu te supara daca l`ai vazut cu vreuna vreOdata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•» •»

| lacrima_1064 a răspuns:

O sa fiu rapida."In viata trebuie sa facem ceea ce trebuie si nu ceea ce vrem". Eu la vremea mea cand l-am auzit l-am criticat, dar daca te gandesti mai bine e un adevar.